Pro-Line kolo s pneu 1:4 Supermoto 2.0 S3 zadní, disk černý: PM-MX/SM


Výrobce :
Pro-Line
Sklad :
na dotaz
Kód :
PRO1024510
1079,-Kč

Detailní popis

Zadní kolo s pneu 1:4 Supermoto 2.0 S3 na RC model motorky Losi 1:4 Promoto-SM. Pneumatika semi-slick poskytuje vynikající přilnavost na asfaltu a dalších hladkých površích. Pneumatiky semi-slick zcela mění vzhled a ovladatelnost vašeho PROMOTO-MX/SM a poskytují vynikající přilnavost na asfaltu a dalších hladkých površích. Kolo Supermoto má menší průměr než sériová kola Losi® Promoto-MX. Spárujte jej s předním kolem Supermoto (PRO1022210) a posuňte svůj PROMOTO-MX/SM na další úroveň!

Pneumatiky Supermoto jsou vyrobeny ze směsi Pro-Line S3 (Soft) s dlouhou životností pro dlouhotrvající přilnavost. Uvnitř pneumatiky je vysoce kvalitní vložka s uzavřenými buňkami pro konzistentní výkon.

Vlastnosti
  • Proměňte PROMOTO-MX na stroj třídy Supermoto
  • Vyměňte tovární pneumatiky na modelu PROMOTO-SM
  • Semi-Slick design běhounu pro maximální přilnavost
  • Menší průměr než tovární kolo PROMOTO-MX
  • Nejvhodnější pro asfaltové povrchy
  • Včetně pěnové vložky s uzavřenými buňkami s dlouhou životností
  • Vyrobeno v USA
Použití
  • Losi® Promoto-MX
  • Losi® Promoto-SM

Charakteristika

Zadní kolo s pneu 1:4 Supermoto 2.0 S3 na RC model motorky Losi 1:4 Promoto-SM. Pneumatika semi-slick poskytuje vynikající přilnavost na asfaltu a dalších hladkých površích.

Balení obsahuje 1x pneumatiku, 1x pěnovou vložku.


Obsah balení

Balení obsahuje 1x pneumatiku, 1x pěnovou vložku.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace